Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

ZLATÝ OĽCHON PRÍRODNÝ SEROTONÍN S VITAMÍNOM C A EKDYSTERÓNOM 60 cps

Určenie
unisex

• , zakúpené v Pilulka.sk

Objednala som ho kvôli dobrému zloženiu.

Produkt skôr utlmuje, používam ho s práškom na spanie, dobre sa po ňom vyspím

Určenie
unisex

ZLATÝ OĽCHON - PRÍRODNÝ SEROTONÍN Serotonín je taktiež nazývaný aj hormónom šťastia alebo dobrej nálady, v podstate je to prenášač nervových vzruchov, informácií medzi bunkami, ktorý podporuje produkciu vlastných prirodzených hormónov, poskytujúcich vysokú ochranu životných síl.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Pilulka.sk

Objednala som ho kvôli dobrému zloženiu.

Produkt skôr utlmuje, používam ho s práškom na spanie, dobre sa po ňom vyspím

• Užívam produkt 2 krát denne, 3 týždne ale nepociťujem nijaký účinok čo sa týka zlepšenia nálady, alebo podráždenosti. Možno na mňa nepôsobí.