Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

V EREFIT 60TBL

výrobok odporúčam aj ostatným

• ???

Bez prejavu

• -príjemný pocit po krátkom užívaní hlavne v pocite energie
    • -objednal som z dôvodu ochorenia prostaty,pre krátkosť dlžky používania,neviem ohodnotiť

-verím,že účinok sa dostaví,budem užívať dlhodobo spolu s urolog.liekmi

Značka

Výživový doplnok, ktorý môže napomáhať povzbudeniu a posilneniu sexuálnej funkcie a aktivity . Zloženie L-arginin.HCl 250 mg, mikrokryštalická celulóza, inulín (plnidlá), extrakt z koreňa maca (Lepidium meyenii) 50 mg, stearát horečnatý (protihrudkujúca látka) v 1 kapsule. Obal kapsuly: želatína Dávkovanie 1 tableta za deň Balenie 60 tabliet Upozornenie: Tento produkt bol uvedený na trh ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

• lacný a spoľahlivý

• -príjemný pocit po krátkom užívaní hlavne v pocite energie

-verím,že účinok sa dostaví,budem užívať dlhodobo spolu s urolog.liekmi

• Ucinok

cena a zvedavost.

• Je to ok pre toho, kto to ma pokazene v hlave.
    • Je to nanic, ak cakate okamzite reakcie, nic take nenastane

Ako vyzivovy doplnok je to ok, ma to vyvazeny obsah latok, ktore neposkodzuju organizmus ako niektore afrodiziaka

• Kvalita

Super kvalitný výrobok zaberá je,na úrovni.

• sem pisu asi iba nejaky priaznivci firmy ktora to vyraba,ze to je dobre,je to humus ludia nekupujte to,chlapi vobec s toho nebudete ako za mladi co sa tyka erekcie,nikdy nikomu toto pomoct nedokaze je to naozaj len obycajny lisovany humus,fuj

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• dosial neprejavujuci sa ucinok

neviem ci tento tovar znova objednam

• , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• Pokúsila som sa pohľadať okrem známych a propagovaných produktov vyrobených z brusníc, a pod., ktoré sú cenovo drahšie, aj niečo, čo je cenovo prijateľnejšie, skladá sa taktiež z prírodných produktov a hlavne taktiež p o m o ž e . A našla a vyskúšala som tento Váš produkt.
    • Môžem povedať, že som objavila skutočný elixír života, ale pre mňa ako 50 ročnú pani, nie len v tom zmysle, ako je popisované na obale, ale hlavne: Užívam tieto tobolky /forte/ iba po polovici. Iba 1 x denne kedykoľvek, či som nasýtená alebo hladná. Asi po 10-15 minútach nastupuje okamžité oteplenie celého organizmu. Končatiny /hlavne nohy/ prestanú byť studené. Cítim, ako sami teplo rozlieha po celom tele. Je to veľmi príjemné, hlavne v tomto zimnom období. Nastupuje fáza obrovskej psychickej úľavy /pohody/ a po ďalších 20 minútach má produkt diuretické účinky - nastáva dokonalé vyprázdňovanie močového mechúra. Tak predsa čistenie obličiek a ďalších močových orgánov. Našla som si svoj produkt, založený taktiež na bylinkách, ktoré okrem iného: čistia organizmus, poskytujú telu veľa potrebnej energie, psychickú pohodu a je ekonomicky prijateľný.

Okamžité dodá celému telu potrebnú energiu, ktorú zjavne vidieť, ako keby ste užili naraz niekoľko silných šálok kávy.
    Psychicky sa cítite lepšie, máte príjemný pocit sebauvedomenia a dôležitosti, resp. potrebnosti v živote.
    Dokonalá očista celého tela s následným vyprázdňovaním vylučovacích orgánov.
    Cena a hlavne, prírodný produkt.
    Odporúčam pre všetky vekové kategórie. Produkt spĺňa horeuvedené kritériá ako pre mužov, tak aj pre ženy.

• nic

totalna blbost,nefunguje to,vyzera to ako lisovane kravske hovno ,chuti to aj tak a nema to ziadny ucinok,absolutne nic nezlepsuje,je to zase jeden marketingovy tah,humus takychto vyrobcov by som pozatvaral