Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Španielské mušky Ružový Slon Extra STRONG+ 30 ml

TOP 3 v kategórii Afrodiziaká

Španielské mušky Ružový Slon Extra STRONG+ 30 ml

Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Na sklade • 1 variantDarčekDoplnkové služby2,99 €99 % • 827 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,68 €98 % • 2 307 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,68 €100 % • 1 108 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka1,5 €97 % • 26 514 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie

Objem
30 ml

• , zakúpené v Ružový slon

• Dávkuje sa jedna lyžička 3ml , manželovi som dala iba pól lyžičky ale po pól hodine bol krásne nádržany, tvrdý a vášnivý ..dobre spestrenie v posteli

• Neúčinkuje tak ako píšu
    • Trpká príchuť
    • Neúčinkuje vôbec
    • Vyhodili sa mi po tele fľaky

• Imunoglukan :)

Objem
30 ml

Španielske mušky sa ako afrodiziakum používajú už od nepamäti a zmienky o nich nájdete napríklad v dielach markíze de Sade, ktorý ich údajne používal kvôli lepším zážitkom zo sexu. Ich pôvodnou ingredienciou bol malý chrobák s názvom pľuzgiernik lekársky, ktorý dodnes hojne obýva preslnené Španielsko. To je tiež dôvod, prečo sa mu prezýva španielska muška. V minulosti sa tento malý chrobáčik rozdrvil a vzniknutý prášok sa potom použil ako silné afrodiziakum, pretože obsahoval kantaridín , ktorý už v nižších dávkach zvyšuje prekrvenie orgánov malej panvy. Zvyšuje tak citlivosť pohlavných orgánov a pozitívne ovplyvňuje erekciu. Kvôli nepriaznivým účinkom kantaridínu na zdravie vo vyšších dávkach sa už s pôvodnou receptúrou španielskych mušiek nestretnete.

Novodobé španielske mušky zo slonej dielne Ružový Slon Extra STRONG+ sú vegánske a bezpečné pre zdravie. Ich vylepšená receptúra s jemnou lekárenskou vôňou a svetlo jantárovou farbou predstavuje vyváženú zmes kombinujúcu vitamín C a L-arginín. Tento doplnok…

Produkt: Sexy Elephant Španielske mušky Extra STRONG+ (30 ml)

• Treba vyskúšať, za nás kladné hodnotenie, sme spokojní

Zobraziť celú recenziu na www.ruzovislonik.sk

• Neúčinkuje tak ako píšu

• Rychla vzrusenost

• nic moc

uplna spokojnost

• , zakúpené v Ružový slon

Kvapky nebolo možné vobec nakvapkat,strávili sme pri tom dosť dlhú chvíľu a to som nakoniec vymenila ten rozkvapkavac z inej fľaštičky.a efekt žiaden.partner ich skúsil už niekoľko krát a nič