Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Španielske kvapky lásky 20 ml

20 ml

• , zakúpené v AAA erotic

• príjemné spestrenie intímnych chvíľ pre mňa
    • na partnera neúčinkovali

kvapky neúčinkujú na každého ... pokiaľ je ale účinok pozitívny, určite si ho vychutnáte

Objem
20 ml

Privolajte intenzívnu extázy pomocou tohto slávneho erotického preparátu vo forme kvapiek. Pár kvapiek stačí k tomu, aby ste vy i vaša partnerka prežili doposiaľ nepoznané.

• Obsah balenia: 20 ml
  • Dávkovanie: 2 x denne 10 kvapiek v malom množstve tekutiny alebo kocke cukru
  • Zloženie (v 20 kvapkách): Liqueur wine, cola extract (18%), kyselina L-askorbová, artemisia absinthii extract (4,5%), aniseed oil, bazalka oil, peppermint oil, rozmarín oil, Cinammon oil, biotín, cyanocobalamin
  • Skladovanie: Uchovávajte na chladnom a suchom mieste.
  • Výrobca: MILAN Arzneimittel GmbH (Nemecko)

Obsah alkoholu 36% objemu.

Vyrobené v Nemecku. % ODD - odporúčaná denná dávka

UPOZORNENIE: Obsahuje kofeín (Obsah kofeínu 3,12 mg na dennú dávku). Nie je vhodné pre deti a tehotné ženy. Potravinový doplnok s obsahom bylín, minerálov a aminokyselín. Neužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade neznášanlivosti alebo alergické reakcie na niektorú z ingrediencií okamžite prerušte užívanie.

• , zakúpené v AAA erotic

• príjemné spestrenie intímnych chvíľ pre mňa
    • na partnera neúčinkovali

• nic
    • napisem v zhrnuti

tento produkt som nahodne okusila v napoji bez toho aby som tusila ze tam je. Jediny ucinok ktory to na mna vsak malo bol ten, ze som sa vychcala chlapovi pri hlave a potom vedla zachoda, respektive to nemalo absolutne sexualny ucinok. Pred tym sme sa spolu vyspali, ale nadrzana som nebola. Takze doporucujem ak radi curate v bytoch na zem.