Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Salvia Paradise Epimedium sagittatum ŠKORNICE 50 g

100% čistá Krpčiarka - Epimedium list v BIO kvalite nazývaná tiež "bylina prostopašného capa". Ponúkame vám veľmi kvalitný listy krpčiarka. Ide o výber prvej akosti. Krpčiarka...
Doporučená ponuka FAJN Byliny SK

Na sklade • 1 variant4,73 €44 recenziíĎalšie informácie

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Prezdravie.sk

Mám zdravotné problémy. produkt mi pomáha.

Produkt nemá žiadne parametre.

Krpčiarka šípolistá je trváca bylina dorastajúca do výšky až 50 cm. Jedná sa o vždyzelený subtílne rastlinu pôvodom z Číny a Japonska. Pre krpčiarka sú charakteristické podlhovasté srdcovité listy a veľmi drobná kvetenstvo bielej a žltej farby. Kvitne v období apríla a mája, rastie vo veľkých trsoch. Rastline vyhovuje vlhká pôda bohatá na humus a tienisté stanovište.

K jej tradičnému názvu "bylina prostopašného capa" sa viaže legenda, že si pastieri kôz všimli, ako capy spásající trsy krpčiarka oplývajú nevídanú sexuálnou aktivitou.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári. 100% Krpčiarka, Epimedium sagittatum BIO

Na sklade • 1 variant3,5 €93 % • 95 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Prezdravie.sk

Mám zdravotné problémy. produkt mi pomáha.