Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac


Poradňa Afrodiziaká

Ako vybrať afrodiziakum?

Afrodiziaká sú prostriedky, ktoré zvyšujú sexuálnu túžbu či výkonnosť. Patrí sem hlavne povzbudzovače túžby, prípravky na podporu erekcie, prípadne prekrvujúci alebo tlmiace krémy. Jednoducho všetko, čo pomôže k rýchlemu začiatku hrátok a ich dlhému trvania.
 
 

Ako fungujú španielske mušky?

Zvyšujú chuť na sex a prekrvujú intímne partie.
Španielske mušky sú číry roztok bez chuti a vône, ktorý prekrvuje genitálie oboch pohlaví a zvyšuje celkovú chuť na sex. Fungujú najlepšie v prípade, že už nejaké vzrušenie existuje, a ďalej ho rozvíja.
Je možné ich použiť ako samostatne, tak aj napríklad primiešať do nápoja.
 
 

Čo krémy a gély na penis a klitoris?

Podporné gély a krémy prekrvujú viac práve tieto orgány.
Prekrvujúci gély na klitoris alebo penis prispievajú k silnejšej cirkuláciu a tým zvyšujú aj citlivosť týchto partií na stimuláciu všetkého druhu - či už pri pohlavnom styku, alebo s pomôckami.
 
 

V akých formách sa tieto pomôcky predávajú?

Najčastejšie ide o gély, krémy či tabletky, niekedy roztoky.
Asi jediným prípravkom, ktorý má naozaj tekuté skupenstvo, sú španielske mušky.
Všetky ostatné prípravky slúžia na potieranie pohlavných orgánov, takže majú formu gélu alebo krému. Potom existujú ešte tablety určené na urýchlenie nástupu erekcie a jej dlhodobé udržanie.
 
 

Fungujú tieto produkty na všetkých rovnako?

To bohužiaľ nie je možné dopredu stanoviť.
Všetky lieky z tejto skupiny fungujú u každého človeka trochu inak. Niekedy zaberajú presne podľa informácií výrobcu. Niekedy môže byť dlhší nástup alebo slabší či silnejší účinok.
Na niekoho potom nemusí určitá skupina alebo typ (napríklad gél) pôsobiť vôbec.
Najlepším receptom je skúšať a nájsť to, čo Vám sadne najviac.
 
 

Môže sa dostaviť alergia na tieto výrobky?

Môže, ale ide o prípady úplne ojedinelé.
Pri použití týchto prostriedkov je možný výskyt alergie, ale ideo jednotky zaznamenaných prípadov. Pokiaľ už k takejto situácii dôjde, dá sa vždy skúsiť iný výrobca či typ produktu, ktorý tieto reakcie vyvolávať nebude.
 

Ako fungujú gély odďaľujúce ejakuláciu?

Pôsobia ľahko anesteticky a znecitlivejú telo penisu.
Tieto prípravky spôsobujú horšiu citlivosť voči dráždeniu, čím prispievajú k oddialeniu vyvrcholenia muža a tým pádom k dlhšiemu sexu.
Ľahkým problémom môže byť skutočnosť, že z penisu sa prenáša gél aj na stenu vagíny, kde pôsobí tiež anesteticky. To možno vyriešiť použitím kondómu, ktorý nagélované telo penisu izoluje od okolia.
 
 
 
Porovnať afrodiziaká