Recenzie Medikapharm Indol 3C 240 cps

Overené recenzie Medikapharm Indol 3C 240 cps

Mária

Pridané: 6. novembra 2017

Zakúpený v Pilulka24.sk

Indol 3C užívam cca už tretí rok a som veľmi spokojná s výsledkom , začala som ho užívať kvôli tukovým hrčkám na dolnej časti hlavy . Po využívaní celej dávky 240 kapsúl sa mi tieto tukové hrčky vstrebali , ale je potrebné s užívaním INDOLU pokračovať nakoľko sa tieto tukové hrčky môžu obnoviť. Dávam dobrú známku tomuto výrobku , len si myslím , že je slabo propagovaný.

Evka

Pridané: 25. augusta 2017

Zakúpený v Pilulka24.sk

• Pri pravidelnom užívaní stabilný nález v prsníku (cysty).

Mária

Pridané: 22. augusta 2016

Zakúpený v Pilulka24.sk

• overený a odskúšaný produkt , už si ho kupujem tretí krát
  • nemám

užívam produkt už dávnejšie a mám s ním len dobré skúsenosti, odporúčam každému , kto má potiaže s cystami a rôznymi tukovými hrčkami.

Pridané: 12. novembra 2015

(Upravené 12. novembra 2015)

Zakúpený v Pilulka24.sk

• Ešte v lete ma kaderníčka upozornila na hrčky za uchom , po návšteve lekára som už vedela , že mám uzliny rozlezené v hlave a na ostatnom tele najmä na ľavej strane,. Pátrala som na internete a našla som Indol3C, prečítala som si aj referencie a vyskúšala som. Po troj mesačnom užívaní Indol3C sa mi vstrebali uzliny, na krku a taktiež v ľavom podpazuší. Po dvoj mesačnej pauze pokračujem ďaľšiou kúrou.
  • S mojimi poznatkami som sa pochválila aj lekárovi , ktorý mi robil sono prsníkov a taktiež sa pozitívne vyjadril k Indol3C. Určite doporučujem , sama si uvedomujem , že prevencia je vždy lacnejšia ako samotná liečba.
  • Nepoznám

Overený zákazník Pilulka.sk

Anna

Pridané: 22. septembra 2015

(Upravené 22. septembra 2015)

Zakúpený v Pilulka.sk

som spokojná, odporučam onkolog. pacientom