Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Lust Mr Bang 80 ml

Objem
80 ml
Druh produktu
krémy
Určenie
muži

• , zakúpené v EROS

• Pre nás nepožiteľný.Skrátka žiadný pozitívny výsledok(efekt)ani ten minimálny.

Objem
80 ml
Druh produktu
krémy
Určenie
muži

Krém pre mužov, spôsobujúci prekrvenie, pre ich maximálnu rozkoš. Ošetruje a vitalizuje. 80 ml.

Značka Lust je synonymom rozkoše, nežného hýčkania a divokej vášne. Produkt vynikajúcej kvality pre ženy a mužov. Či už ide o dráždiace krémy, originálne masážne oleje alebo profesionálne lubrikanty - z ponuky LUST si iste budete vedieť vybrať. Všetky produkty sú nemeckej výroby.

• , zakúpené v EROS