Recenzie KIWU WUKI 3 x BlueFertil 600mg 3x120 cps

• Všetky (5)
Richie

Richie

Pridané: 3. januára 2018

ako sme sa dozvedeli, ze mam nedostatocne mnozstvo spermii, objednali sme si BlueFertil a rovno toto vyhodne balenie..uzival som ho tri mesiace a nasledne sme sa snazili o babatko..asi o mesiac neskor sa nam to podarilo..dakujem tymto tabletkam, za to, ze mi pomohli!..

Bronislava Kleiberová

Bronislava Kleiberová

Pridané: 18. decembra 2017

• dostupnosť
  • priaznivé účinky

Pred rokom a pol sme sa s manželom veľmi snažili o dieťatko a vôbec sa nám nedarilo:-( Potom nám pán doktor poradil, aby manžel skúsil nejaké tabletky na podporu spermií. Po mnohých prečítaných článkov a správ od báb, ktorých manželia Bluefertil užívali sme sa rozhodli, že ich vyskúšame aj my. Po pol roku som sa dozvedela najlepšiu správu v živote a to, že budeme mať bábätko! Skákala som od radosti! Tieto tabletky nám pomohli a odvtedy ich radím aj ja iným babám a ich manželom!

Baška

Baška

Pridané: 4. decembra 2017

• výhodné balenie
  • lepšia cena
  • tabletky,ktoré pomáhajú na zvýšenie spermií u mužov

Kamil Sadílek

Kamil Sadílek

Pridané: 21. novembra 2017

...mal som málo spermií a neveril som, že raz sa nám podarí s manželkou počať dieťaťa...vďaka týmto tabletkám sa nám to podarilo...bola to dlhá cesta ale úspešná!

Brodekovci

Brodekovci

Pridané: 8. novembra 2017

• vyhodne balenie
  • super cena
  • ucinne tabletky pre zvysenie kvality spermii

kedze sme dlho nemohli mat babatko tak sme sa rozhodli, ze siahneme po nejakom produkte..moj muz zacal uzivat bluefertil a ja som zacala uzivat pinkfertil..po polroku sa na teste ukazali dve ciarky a my sme boli stastny, ze tieto produkty dopomohli k nasmu snu!..odporucam!