Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

KIWU WUKI 3 x BlueFertil 600mg 3x120 cps

Produkt nemá žiadne parametre.

Produkt nemá žiadne parametre.

AKCIA - VÝHODNÉ TROJBALENIE BlueFertil – je doplnok stravy určený mužom pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie. Obsahuje komplex 115 rôznych bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín zameraných na podporu reprodukčného zdravia muža. Pozitívne ovplyvňuje pohyblivosť spermií, ich počet, koncentráciu, tvar a objem ejakulátu. Prípravok je zložený výhradne z vedecky overených formulácií a zložiek s preukázateľným účinkom, čo dáva výrobku status najvyššej kvality. Zloženie BlueFertil je zamerané aj na podporu fyzickej a psychickej kondície, ktoré sú počas plánovania potomstva jedným z predpokladov úspešnosti. Hlavné účinky BlueFertil zväčšenie hustoty spermií zvýšenie objemu ejakulátu zvýšenie pohyblivosti spermií zlepšenie tvaru spermií zlepšenie fyzickej a psychickej kondície Odporúčané užívanie: 4 kapsuly 1x denne pred jedlom počas 3 mesiacov pred plánovaným splodením dieťaťa. Zapiť dostatočným množstvom vody. Obsah balenia: 120 cps | 600mg (kúra na 1 mesiac) Odporúčaná dĺžka kúry: min. 3 mesiace Aké je zloženie BlueFertil a aký majú jednotlivé zložky vplyv na organizmus? Jednou zo základných zložiek zabezpečujúcou účinnosť prípravku BlueFertil je Epimedium sagittatum. Má výrazný vplyv na tvorbu spermií a pomáha pri mužskej impotencii. Ide o výťažok z rastliny, ktorá už v minulosti bola známa ako silné afrodiziakum. Zároveň zvyšuje citlivosť nervových zakončení vrátane pohlavných orgánov, čo má za následok skvalitnenie sexuálneho pôžitku. Muira puama pozitívne pôsobí na tvorbu spermií a ich kvalitu. Ide tiež o silné antidepresívum, odstraňuje stres a navracia telu psychickú pohodu. Zvyšuje sexuálnu túžbu, napomáha udržať erekciu. Erythroxylum catuaba, látka stimulujúca nervový systém, sexuálne funkcie a používa sa pri liečbe mužskej impotencie. Má regeneračné, povzbudzujúce a energizujúce účinky, odstraňuje z tela únavu, nervozitu a stres. Ďalšou zložkou, ktorá pozitívne ovplyvňuje sexuálne funkcie patrí aj MACA peruánska. Zvyšuje sexuálnu potenciu mužov a pomáha pri neplodnosti tým, že priaznivo reguluje hladinu hormónov v tele. Zároveň pôsobí proti únave a vyčerpanosti. Jej užívanie prináša so sebou rast fyzickej a psychickej výkonnosti. Preukázateľný vplyv na mužskú plodnosť má aj carnitin a taurín. Ide o látky, ktoré zvyšujú plodnosť, pohyblivosť a kvalitu spermií. Taurín má zároveň energizujúce účinky na ľudské telo. Testosterón je najdôležitejší mužský hormón zodpovedajúci za úspešnú reprodukciu. Jeho nedostatok môže viesť k zníženiu libida, či dokonca až k samotnej neplodnosti. DAA alebo kyselina asparágová napomáha jeho uvoľňovaniu a tým aj zvýšeniu. MCT je stredne dlhý reťazec mastných kyselín prítomný napríklad v panenskom kokosovom oleji. Podieľa sa na tvorbe hormónov a ich vyváženého množstva v tele a dobrý stav spermií. Podľa klinických výskumov pomáha v boji proti toxínom nachádzajúcich sa v životnom prostredí (cigaretový dym, výfukové plyny, uhoľný decht) a ich následkami v podobe abnormalít spermií a zhoršenou plodnosťou. Zinok je dôležitý pre vonkajšiu vrstvu obalu spermie a jej bičík . Zinok zvyšuje hustotu spermií, zvyšuje ich počet, zlepšuje pohyb a zvyšuje hladinu testosterónu, ktorá je rozhodujúca pre spermatogenézu. Zinok sa stráca s každou ejakuláciou, preto aktívny sexuálny život a nízky príjem zinku v strave môže spôsobiť impotenciu, neplodnosť a nízky počet spermií. U neplodných mužov bolo preukázané, že majú nižšiu hladinu zinku ako majú muži normálne. Arginín je aminokyselina ktorá tvorí až 80% bielkovín spermií, preto jeho nedostatok môže viesť až k neplodnosti. Arginín zvyšuje tvorbu dusíka, čím sa zlepší priechodnosť krvi v cievach penisu, pozitívne ovplyvňuje produkciu a pohyblivosť spermií. Na plodnosť vplýva aj správne fungovanie tela, ktoré je výsledkom dostatočného množstva minerálov a vitamínov v tele. Jedným z jeho zdrojov je Aquamin – prírodný zdroj minerálov získavaný z červených rias. Obsahuje v sebe viac ako 72 minerálov, ako je horčík, vápnik, selén, železo a ďalšie. V prípravku BlueFertil je zastúpené aj množstvo vitamínov. Vitamín B9 alebo kyselina listová chráni spermie pred poškodením a vznikom abnormalít. Na fyzickú a sexuálnu výkonnosť má vplyv vitamín E, ktorý tiež zvyšuje pohyblivosť spermií a ich schopnosť preniknúť do vajíčka. Selén: je silný antioxidant a pozitívne vplýva na tvorbu spermií. Príliš nízke hodnoty selénu sa spájajú so zlým spermiogramom a pohyblivosťou spermií. Výskum naznačuje možnú súvislosť medzi nízkou úrovňou selénu u starších rodičov a deťmi s Downovým syndrómom. Vitamín B12: sa podieľa na bunkovom dozrievaní a syntéze DNA. Nedostatok vitamínu B12 vo výžive je spojený so znížením počtu spermií a ich motility, preto je vitamín B12 nevyhnutný pri ich ďalšej tvorbe. Vitamín C: je antioxidant prítomný v semennej plazme. Napomáha zvyšovať počet spermií v ejakuláte, pomáha ich pohyblivosti a znižuje riziko deformácie spermií. Taktiež pomáha znižovať množstvo olova v tele. Doplnky vitamínu C údajne zlepšujú kvalitu spermií u fajčiarov. Vitamín E: Antioxidant rozpustný v tukoch pomáha zlepšiť celkový zdravotný stav spermie a môže zvýšiť pohyblivosť spermií a následné spojenie s vajíčkom. Spermie môžu byť poškodené voľnými radikálmi a Vitamín E je antioxidant, ktorý prispieva k zníženiu počtu voľných radikálov v tele. Nedostatok vitamínu E môže viesť k poškodeniu reprodukčných tkanív. L - karnitín: hrá kľúčovú úlohu v energetickom metabolizme spermií . Mnoho vedeckých štúdií ukázalo , že karnitíny hrajú dôležitú úlohu vo funkcii spermií ovplyvňujúce ich pohyblivosť , morfológiu , koncentráciu a počet . Meď: má dôležitú úlohu ako lapač voľných radikálov a pomáha predchádzať poškodeniu bunkovej štruktúry. Vitamín A: je nevyhnutný pre nepretržitú produkciu spermií. Vitamín C: je antioxidant prítomný v ejakuláte. Zvyšuje počet a pohyblivosť spermií a znižuje riziko ich poškodenia. Rovnako napomáha odstrániť olovo z tela a je obzvlášť dôležitý v prípade, že strava je chudobná na čerstvé ovocie a zeleninu. Doplnenie vitamínu C údajne zlepšuje kvalitu spermií u fajčiarov. Kyselina listová: Štúdie naznačujú, že kyselina listová spolu so zinkom zlepšuje kvalitu spermií. Má zásadný význam pre vývoj buniek a delenie buniek ( krvotvorba ), ako aj pre dobrú funkciu centrálneho nervového systému. Vitamín D3: pomáha pri produkcii pohlavných hormónov u mužov. Nedávna štúdia zistila, že hladina vitamínu D3 u mužov priamo zodpovedá kvalite spermií. Muži s vyššou hladinou vitamínu D v krvi mali vyššiu kvalitu spermií, ktoré boli rýchlejšie a lepšie sa pohybovali, tiež lepšie prenikali do vajíčka. Vitamín B1: Tiamín ( vitamín B5 ) a Riboflavín ( vitamín B2 ) pomáhajú telu získavať energiu a ovplyvňujú enzýmy, ktoré majú vplyv na svaly, nervy a srdce. Neobsahuje kvasnice, škrob ani lepok. Vhodné pre diabetikov. Mäkké želatínové kapsule. Bez umelých farbív, konzervačných látok a arómy. Vitamínový a rastlinný doplnok stravy. Nie je určené deťom. Ukladať mimo dosahu detí. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladovanie: Na suchom mieste pri teplote 15 - 30° C. Chráňte pred slnečným žiarením a sálavým teplom. Zloženie: Carnitine, Arginine AKG, Aquamin*, DAA (D-Aspartic Acid), Taurine, Epimedium sagittatum (Icariin 20%), Muira puama 20:1, Erythroxylum catuaba 20:1, MACA 4:1, Green Tea (80% Catechins), Coconut oil MCT (medium chain triglycerides), Zinc gluconate 13%, Vitamin B1 (Thiamine), Vitamin B2 (Riboflavin), Iodine, Vitamin B3 (Niacin), Vitamin B5 (Pant. Acid), Vitamin B6 (Pyridoxine), Vitamin B7 (Biotin), Vitamin B9 (Folic Acid), Vitamin B12, Vitamin E, Vitamin C, Calcium, Magnesium, Phosphorus, Selenium, Sodium, Potassium, Fiber, Copper, Iron, Manganese, Rose hips, L – Lysine, L – Methionine, L – Cysteine, L – Leucine, L – Isoleucine, L – Valine, Mineral booster*, Pangavit*, Microcrystaline celulose, Magnesium stearate, Silica, Maltodextrin * AQUAMIN je unikátny morský multiminerálny komplex, poskytujúci bioaktívny vápnik, horčík a 72 ďalších minerálov a stopových prvkov pre doplnenie výživy. *Mineral booster je špeciálny koktail vitamínov a minerálov pozostávajúci zo 14 zložiek (Vitamíny C, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B12, E a iné) *Pangavit je potravinový doplnok obsahujúci 20 vitamínov, minerálov, stopových prvkov a bielkovín. Ďalšie informácie a rady ako zvýšiť mužskú plodnosť. Čo by ste mali dodržiavať? Vyvarujte sa nikotínu a alkoholu tak ako sa len dá Ak užívate dlhodobo lieky, poraďte sa so svojim lekárom, aký majú vplyv na tvorbu spermií Vyhýbajte sa všetkým toxínom obsiahnutým v strave Pouvažujte o pohybových aktivitách, ktoré vám pomôžu nielen zlepšiť váš fyzický stav, ale aj psychickú pohodu, ktorá má značný vplyv na správne fungovanie celého organizmu. Naučte sa relaxovať ;-) Vyhýbajte sa všetkým druhom tepla. Spermie sú veľmi citlivé na teplotu, tesné nohavice, notebooky na kolenách, saunovanie alebo horúci kúpeľ. Vykurovanie autosedačky má na kvalitu spermií tiež nepriaznivý vplyv. Je užívanie BlueFertil bezpečné? Všetky zložky BlueFertil sú bezpečné pre užívanie a môžu byť užívané aj dlhodobo. Nie sú známe žiadne vedľajšie účinky pri dodržiavaní odporúčanej dennej dávky. V prípade, že sa dlhodobo liečite na akýkoľvek problém, alebo ak dlhodobo užívate lieky, poraďte sa so svojim lekárom alebo lekárnikom. Distribútor pre SR: QPG spol. s r.o., www.qpg.sk Viac informácií nájdete na www.kiwuwuki.com Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991 Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení. Porovnávacia tabuľka z testov doplnkov stravy pre podporu plodnosti muža

• efektivny vyzivovy doplnok
      • podpora muzskych spermii
      • prijatelna cena
      • vyhodne balenie

Vybrali sme si tento produkt spolu s mojou snubenicou preto, lebo sa nam nedarilo splodit babatko. Nechceli sme ist k doktorovi a preto sme najprv skusili investovat do vyzivovych tabletiek BlueFertil a PinkFertil. Boli sme dohodnuty, ze ked tie nezaberu, tak potom pojdeme. No zabrali a moja snubenica je uz v 4-tom mesiaci. Sme stastny, ze existuju na trhu aj taketo tabletky!

• -trojbalenie tabletiek BlueFertil bola výhodná kúpa
      • -vystačili nám na celú kúru
      • -ušetrili sme zopár €
      • -účinky sa dostavili hneď po skončení kúry
      • -ďakujeme za ne!
      • vyhodna cena
      • jedno balenie zadarmo
      • super ucinky
      • fajn davkovanie
      • rychle dodanie

moj manzel ich uzival a ucinky boli take, ake sme chceli a potrebovali!:):)

ako sme sa dozvedeli, ze mam nedostatocne mnozstvo spermii, objednali sme si BlueFertil a rovno toto vyhodne balenie..uzival som ho tri mesiace a nasledne sme sa snazili o babatko..asi o mesiac neskor sa nam to podarilo..dakujem tymto tabletkam, za to, ze mi pomohli!..

• dostupnosť
      • priaznivé účinky

Pred rokom a pol sme sa s manželom veľmi snažili o dieťatko a vôbec sa nám nedarilo:-( Potom nám pán doktor poradil, aby manžel skúsil nejaké tabletky na podporu spermií. Po mnohých prečítaných článkov a správ od báb, ktorých manželia Bluefertil užívali sme sa rozhodli, že ich vyskúšame aj my. Po pol roku som sa dozvedela najlepšiu správu v živote a to, že budeme mať bábätko! Skákala som od radosti! Tieto tabletky nám pomohli a odvtedy ich radím aj ja iným babám a ich manželom!

• -výhodné balenie
      • -lepšia cena
      • -tabletky,ktoré pomáhajú na zvýšenie spermií u mužov

...mal som málo spermií a neveril som, že raz sa nám podarí s manželkou počať dieťaťa...vďaka týmto tabletkám sa nám to podarilo...bola to dlhá cesta ale úspešná!

• - vyhodne balenie
      • - super cena
      • - ucinne tabletky pre zvysenie kvality spermii

kedze sme dlho nemohli mat babatko tak sme sa rozhodli, ze siahneme po nejakom produkte..moj muz zacal uzivat bluefertil a ja som zacala uzivat pinkfertil..po polroku sa na teste ukazali dve ciarky a my sme boli stastny, ze tieto produkty dopomohli k nasmu snu!..odporucam!