Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem“ alebo inam súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete vypnúť v nastaveniach prehliadača. Viac

Špecifikácia Kamagra šumivá 7x100 mg

Popis produktu

Kamagra Šumivé  tabletky sa používajú na liečbu erektilnej dysfunkcie a obsahujú 100 mg účinnej látky sildenafil.  Stačí šumivú   tabletku rozpustiť  v malom množstve vody. Asi za minútu alebo dve bude tableta rozpustená. Výhoda je, že šumivá kamagra umožňuje užitie jednoduchým vypitím nápoja – výhodné najmä pre Ľudí, ktorí majú problém s prehĺtaním klasických tabletiek . Kamagra Šumivá je  vyrábaná  v kontrolovaných klinických podmienkach Ajanta Pharma.

Efektívna dĺžka účinku Kamagra  šumivá  je 4 až 6 hodín.

Účinná látka  Sildenafil. Tá...

Recenzie Kamagra šumivá 7x100 mg (1)

Parametry produktu

Súhrn

Výrobca Ajanta opraviť
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Kontaktujte nás!

Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť.
Ceny produktov sú vrátane DPH.