Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Intymnosc.pl Group Sex Elixir 15ml

Stačí pár kvapiek a partner/partnerka zahorí túžbou Afrodiziakum Vám pomôže zvýšit rozkoš a prežitok so sexu a urobiť z neho nezabudnuteľný zážitok. * * Jednotlive výsledky sa...
Garantovaný nákup z ErotikCentrum.sk

Na sklade • 1 variant4 €218 neoverených recenziíĎalšie informácie

Objem
15 ml
Určenie
unisex

• Žiadny účinok
  • , zakúpené v pdshop.sk

Počul som o tom aké to má účinky no moc som tomu nechcel veriť tak som to kúpil len tak pre mňa a priateľku že si to vyskúšam že či to naozaj má taký účinok ako sa o ňom hovorí a potom pridám aj reakciu na daný produkt rešpekt výrobok a už spokojnosť či nespokojnosť to sa ešte uvidí.

• Rychly ucinok
    • U manzela ucinkuje aj pri strednom poskodeni drobnych cievok v intymnych partiach (kvoli cukrovke). Musi si vsak dat asi 30 kvapiek.
    • U mna, ako u zeny mi stacilo 5 kvapiek a o zazitok bolo postarane.

Objem
15 ml
Určenie
unisex

Stačí pár kvapiek a partner/partnerka zahorí túžbou

• Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.
  • Tento produkt je výživový doplnok.

ako používať afrodiziakum Sex Elixir 1 fľaštička má obsah 15ml. Doporučené dávkovanie je 15 kvapiek  cca 30 minut pred sexuálnou aktivitou rozpustiť pod jazykom alebo zmiešať s colou, džúsom alebo vodou. Vďaka tekutej forme sa afrodiziakum veľmi rýchlo a účinne vstrebe do vášho organizmu.

Referencie od zákazníkov

• Tak som to vyskúšal a tá moja, ako vždycky nechce tak teraz chcela dvakrát po sebe :-) je to fajn!  Pavol, 23rokov
  • vyskúšal som to v bare na jednu babu, čo ju už chcem dlho dostať, dal som jej to do džúsu a potom stačilo mať chvíľu intímne narážky a spala v ten večer u mňa :-) tak dúfam, že nabudúce to s ňou už pôjde i bez Sex Elixíru.  Peter

Tak som to vyskúšal sám na sebe a fakt som začal byť za chvíľu strašne nadržaný, tak teraz ešte zohnať  neakú slečnu, na ktorej to vyskúšam ... Nepodpísaný

Napíšte nám i svoje skúsenosti na info(zavináč)intimnenakupy.sk. Boli vybrané náhodné referencie, individuálne výsledky sa môžu líšiť. Záleží na celkovom psychickom a fyzickom stave človeka a jeho metabolizme.

Bezpečný a preverený

Afrodiziakum Sex Elixir je bezpečný doplnok stravy, ktorý je riadne notifikovaný na ÚVZSR. Dajte pozor na konkurenčné prípravky, ktoré často nemajú žiadne schválenie a môžu byť nebezpečné pre vaše zdravie. zloženie Sex Elixir

Afrodiziakum Sex Elixir je založený na osvedčenej receptúre.

Zloženie na 3 ml

L-Arginin 33,2 mg,

Vitamín C (kyselina askorbová) 15 mg 18,75% DDD (doporučenej dennej dávky), voda * Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

Na sklade • 1 variantDarček1,9 €96 % • 428 recenziíĎalšie informácie

• Žiadny účinok

• Rychly ucinok
    • U mna, ako u zeny mi stacilo 5 kvapiek a o zazitok bolo postarane.
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantDarček1,9 €96 % • 428 recenziíĎalšie informácie

Prijemna chut

• , zakúpené v INTIMNENAKUPY.sk

Produkt som si vybrala kvôli zvedavosti. Chcela som vyskúšať, či to fakt funguje, bola som veľmi spokojná. Nakvapkala som tajne produkt priateľovi a výsledok bol parádny, šiel po mne jedna radosť. Ja som sa bála, čo by to urobilo so mnou, ale teším sa na skúšku. Kvalita je výborná, ja som to nakvapkala do nápoja, neviem si predstaviť, aký by bol účinok pri nakladaní pod jazyk. Ale urcite do budúcna objednam zas Myslím, že sa hodí komukoľvek, len nie na zneužitie, má silný účinok.