Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Inofolic 1x20 vrecúšok a Folandrol 1x30 vrecúšok

Partnerský balíček obsahuje: Potravinový doplnok s kyselinou listovou a inozitolom. INOFOLIC sa môže užívať ako doplnok stravy v prípade zvýšenej potreby inozitolu a...
Doprava 3 €,Na sklade
Garantovaný nákup z MAGISTER.SK

Produkt nemá žiadne parametre.

• chuťovo dobré

• pomaha

• dobre sa užíva, dá sa konzumovať aj bez zapitia

drahšia cena

Produkt nemá žiadne parametre.

Partnerský balíček obsahuje:

Potravinový doplnok s kyselinou listovou a inozitolom.

INOFOLIC sa môže užívať ako doplnok stravy v prípade zvýšenej potreby inozitolu a kyseliny listovej alebo v prípade ich nedostatku v organizme.

Folát(kyselina listová)

• prispieva správnej funkcii psychiky
  • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
  • zohráva úlohu v procese delenia buniek a prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva

Výživový doplnok FOLANDROL sa odporúča užívať ako doplnok v prípade zvýšenej potreby alebo v prípade nedostatku látok, z ktorých je zložený v organizme.

FOLANDROL obsahuje kombináciu inozitolu, folátu (kyseliny listovej), L-karnitínu, L-arginínu a antioxidantov (selén a vitamín E).

Je určený najmä mužom v období plánovaného tehotenstva páru (selén).

• Selén prispieva k správnej spermatogenéze.
  • Selén spolu s vitamínom E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Na sklade • 1 variant3 €94 % • 633 recenziíĎalšie informácie

2zákazníci neodporúčajú produkt

• chuťovo dobré

• pomaha

• dobre sa užíva, dá sa konzumovať aj bez zapitia

drahšia cena

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3 €94 % • 633 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Pilulka24.sk

• bol mi odporučený od veľa kamarátok

Výhodná cena balíčka.

• , zakúpené v Pilulka24.sk

• radila som sa s gynekológom ako máme užívať konkrétny balíček ,keďže to nikde na krabicke nebolo uvedené. Upozronil ma na to, ze to , ze lekári to odporúčajú ako liečbu neplodnosti u oboch partnerov. Kde u nás ten problém nieje. Po pravidelnom mesačnom užívaní sa dostavila akurát menštruácia. Daný balíček som si kúpila na základe odporúčania zdravotnej sestry.

Videla som recenzie na viacerých portáloch, preto som sa rozhodla vyskúšať tento produkt. Všetci to hodnotili ako 5 * hviezdičiek, len nik tento produkt nepodpísal, ci mu pomohol. Možno to bud tym, že recenzie pisu hneď po prijatí objednávky, bez toho, aby produkt vobec vyskúšali.

• , zakúpené v Pilulka24.sk

• pomer vitamínou obsiahnutý v tomto produkte spĺňa účel.
  • , zakúpené v Pilulka.sk

• používala som aj pri prvom tehotenstve a otehotnieť sa mi podarilo po mesiaci
  • , zakúpené v Pilulka24.sk

už som ho vyskúšala a bola som spokojná

• , zakúpené v Pilulka24.sk

To preto ze som si objednala partnerski balik a do dnesneho DNA To este nemam.