Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Indische Liebescreme 80 ml

Objem
80 ml
Druh produktu
krémy
Určenie
muži

• , zakúpené v 69shop.sk

Fantasticky krem, jemna a zaroven sexy vona, doporucujem! Bol to nahodny vyber, ale dobre som trafila.

• , zakúpené v Love Sexshop

• Vyhoda ze ak vamnbudu vrzgat panty na dverach ma aj take vyuzitie
    • Krem ma asi rovnaky ucinok ako br.mast ci cokokvek co je trochu mastne.Ale na 100% nema ucinky ako sa prezentuju.
    • Brak !!!

Objem
80 ml
Druh produktu
krémy
Určenie
muži

Intímny krém pre mužov aj ženy, ktorý vďaka svojmu výnimočnému zloženiu prináša extra pôžidok do intímneho styku. Špeciálne zložky ošetrujú a osviežia pokožku intímnych partií tela a pomáhajú potlačiť precitlivenosť. Podľa potreby naneste na penis/klitoris množstvo vyhovujúce cca. veľkosti  hrášku a nechajte aby sa krém vstrebával.

Podporuje a stimuluje krvný obeh, zintenzívni túžbu, zabraňuje rýchlej únave - dôsledkom používania môžete dosiahnuť tvrdší a väčší penis a podporuje aj výkonnosť. V prípade žien môže zvýšiť pôžitok zo sexu, osviežuje a povzbudzuje - aby ste mohli prežívať neopísateľný sexuálny zážitok.

Dodávané v praktickom, znovuzatvárateľnom balení s obsahom 80 ml.

Pri prvom používaní oplatí preskúšať najskôr na pokožke ruky, aby ste mohli zistiť prípadnú alergickú reakciu. Ak pociťujete akúkoľvek alergickú reakciu, okamžite prestante prípravok používať. Iba na vonkajšíe použitie! Prípravok neužívajte cez ústa. Uchovávajte na suchom, chladnom mieste, bez priameho slnečného žiarenia. Dá sa používať s kondómami. Prípravok uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycerin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Phenoxyethanol, Pogostemon Cablin Oil,  Ethylhexylglycerin, Eugenol, Citric Acid, Eugenia Caryophyllus (Clove) Leaf Oil, Capsicum Annuum Fruit Extract

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v 69shop.sk