Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Herbo Medica Erectan ManLONG 120 tob

ERECTAN Manlong 120 kapsúl - Bylinný doplnok stravy pre mužov, určený na dlhodobé užívanie. - Okrem bylinnýcn extraktov obsahuje tiež selén, ktorý prispieva k normálnej...
Garantovaný nákup z Parfems.sk

Na sklade • 1 variant2,99 €89 % • 1 332 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €96 % • 7 532 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie

• , zakúpené v Pilulka.sk

Niečo sa vo mne pohlo

ERECTAN Manlong 120 kapsúl

• Bylinný doplnok stravy pre mužov, určený na dlhodobé užívanie.
  • Okrem bylinnýcn extraktov obsahuje tiež selén, ktorý prispieva k normálnej spermatogenenzi a zinok, ktorý prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi.
  • Balenie 120 kapsúl je určené ku 2 mesačnému užívanie
  • Voľne predajný ako na internete, tak vo vybraných lekárňach bez lekárskeho predpisu

složení:

Zloženie:

Oproti prípravkom Erectan 400 mg a Exclusive intim gél, ktoré sú navrhnuté pre okamžité použitie je Erectan Manlong určený pre dlhodobé užívanie. Opiera sa o receptúry stáročiami overených čínskych herbárov.

Dávkovanie: 2 kapsuly každé ráno, najlepšie na lačno. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Kategória:

Doplnok stravy

• , zakúpené v Pilulka.sk

Niečo sa vo mne pohlo

Páči sa nám obsah selénu, ktorý prispieva k normálnej spermatogenézu a zinku, ktorý prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii a na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi. S manzelkou sme ho nalsi na erectan.sk a docitali sme sa, ze je to nejaká prírodná náprava pokazenej hladiny a zaberá krásne aspon u mna po dvoch mesiacoch pocitujem celkovo zlepsenie

Afrodiziakum jak prase :) funguje a navyše je určený aj pre mužov s chorobami srdca. U nás zabral a doporučujeme. Predajca erectan.cz nám balíček doručil hneď na druhý deň.

• Vyskúšal som erekčné tabletky na dlhodobé užívanie Erectan ManLONG a o výsledky sa s vami podelím v tejto recenzii. Rece...

Zobraziť celú recenziu na erekcia.guru