Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Evalar červený koreň Hedysarum 60 tbl

Produkt nemá žiadne parametre.

je to dobrý produkt a mam s nim dobré skúsenosti

• , zakúpené v Herbatica

• Je to pre mňa osvedčený produkt na potenciu. V kombinácii s produktami z Herbatiky - Pantohematogén a Cigapan - po cca 2-týždňovom užívaní spôsobuje až ukrutné libido, kedy musím zvoľniť dávkovanie. A to mám už 71+.
  • , zakúpené v Herbatica

Plni ucel predpisany na letaciku.

Produkt nemá žiadne parametre.

Farmaceutická spoločnosť "Evalar" vyrába tablety Červený koreň na pre mužov už dlhé desaťročia. Červený koreň  je zdrojom celého komplexu biologicky aktívnych látok, ktorých použitie v potrave zlepšuje funkčný stav urogenitálneho systému u mužov a pomáha udržovať funkciu prostaty

• Zloženie: prášok z červeného koreňa, mikrokryštalická celulóza, oxid zinka, oxid kalcia, vitamín E
  • Spôsob použitia: dospelí 1 tabletka 2x denne v priebehu jedla po dobu 1 mesiaca. Je možné opakovať po 10 dňoch.
  • Upozornenie: individuálne alergia na niektorú zo zložiek, pred použitím sa odporúča konzultácia s lekárom.
  • Obsah: 60 tabliet
  • Krajina pôvodu: Rusko

je to dobrý produkt a mam s nim dobré skúsenosti

• , zakúpené v Herbatica

Plni ucel predpisany na letaciku.

• Má dobré účinky.