Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

DUREX PLAY O 15ML

• malý objem

skvelý

Objem
15 ml

Durex Play O originálny vysokokvalitný orgasmický gél pre ženy. Použité sú originálne unikátne látky a celkové zloženie je testované ženami so skvelými pozitívnymi reakciami. Stimuluje ženské libido, spôsobuje prekrvenie a tým vzrušenie. Zvyšuje túžbu po sexuálnej aktivite a spôsobuje maximálny orgasmus.

Tento gél je na vodnej báze, nie je dráždivý, nelepí a nežmolkuje. Nanáša sa priamo na telo prípadne rovno na klitoris (stačí jedna kvapka) prípadne na erotické pomôcky. Gél stimuluje pokožku, takže ho môžete použiť aj na penis.

Upozornenie: Durex Play O nie je vhodný pre ženy v štádiu tehotenstva alebo sa snažiace o tehotenstvo. Zabráňte kontaktu s očami. Ak príde k podráždenie, prestaňte výrobok používať. Ak podráždenie pretrváva, vyhľadajte svojho lekára.

Skladujte v chlade a suchu, mimo dosah slnečného svetla. Spotrebujte do 3 mesiacov od otvorenia. Uchovávajte mimo dosah detí.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• Balenie
    • Pumpička + Fľaštička
    • Veľkosť balenia
    • Trvanlivosť
    • Chýba nejaky ten "navod" v zrozumiteľnom jazyku najzrozumiteľnejšia bola asi Nemčina (nebolo ENG ani SVK)

Dobry produkt ktorý sa osvedčil len jeho jediná envýhoda spočívala v jeho cene :D
    A ešte ak enveite nemecky alebo maďarsky ďalšia nevýhoda spočívala v manuále nevedeli ste teda (ak ste negooglili) koľko gelu dať, kedy nepoužívať, či je zdraviu škodlivý a tak... :)

• , zakúpené v Kondomshop

• mislel som že bude niéčo táke robit pre nas čo som eštenemal ale nebol nerobyl nič ale dakujem že sme mohly vyskúšat
    • ja som vyskúšal ale nemal som také zaležití vec

myslel som že bude nám ešte lepšie sex medzi nami

• kvalita
    • len 15ml

male balenie za velku cenu/aj v akcii/

• , zakúpené v Kondomshop

• spĺňa to čo sa o ňom píše. Ograzmus manželky bol skutočne dosiahnutý rýchlejšie a bola plne spokojná
    • veľmi malé balenie

Hladal som niešo na zlepšenie intímnych chvíl v dlhoročnom manželstve. Gel podľa popisu manželky pôsobil na klitorise príjemne chladivo, ale nie veľmi násilne, neštípal a nevyvolával pocity sucha. Na žaludi tiež pôsobí príjemne chladivo. Jedna kvapka z dávkovacej pumpičky v predohre do oblasti klitorisu pôsobí veľmi rýchlo a zýrazňuje partnerské dotyky. Je ale skutočne určený do oblasti klitorisu (vzhľadom na objem fľaštičky) Do oblasti posvy ešte naviac používame iný lubrigačný gel v nižšej cenovej relácii, nieje ale podmienkou aj napriek tomu že Durex play O je určovaný ako klitorálny stimultant nepôsobí rušivo ani vo vaginálnej oblasti (len sa to trochu predraží lebo nieje to primo lubrikant a je potreba viac kvapiek). Produkt odporúčam všetkým, ktorí nemajú alergické reakcie alebo iné nepríjemnosti s používaním iných druhov lubrikantov. ( Pri orálnom sexe mierne znecitlivie jazyk)