Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

DecoFemm Beauty Breast 120 kapslí

Pre krásu ženy Doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré sa chcú starať o svoje prsia, pokožku, vlasy nechty a sexuálne zdravie. Silné zloženie - v jednej dennej dávke...
44 €
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka MALL.SK

Na sklade • 1 variantZdarma91 % • 186 824 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €88 % • 213 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v INTIMNENAKUPY.sk

• Nefungujú! Zbytočne vyhodené peniaze!!! Kamarátka brala Vaše tabletky pol roka a žiadne výsledky!!! Ja ich beriem krátko a už mám hormóny tak rozhádzané, že dovidenia

Pre krásu ženy

Doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré sa chcú starať o svoje prsia, pokožku, vlasy nechty a sexuálne zdravie. Silné zloženie - v jednej dennej dávke 1440mg zmesi. Prírodný produkt – základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi.

Pre väčšinu žien i mužov je veľkosť a tvar ženského poprsia základným estetickým merítkom krásy ženy. Väčšina žien túží po krásnom, pevnom a väčšom poprsí. Základný tvar a veľkosť poprsia sú u žien dané genetickými predpokladmi a vo väčšine prípadov dochádza k ich plnému formovaniu  v priebehu puberty. Jednou z príčin nedostatočne vyvinutého a pevného poprsia môže byť tiež hormonálna nevyváženosť. Na tvar, veľkosť a pevnosť poprsia má vpliv tiež aj tehotenstvo, kojenie alebo hormonálne zmeny spojené s menopauzou.

Zložky obsiahnuté v DecoFemm Beauty Breast sú bohatým zdrojom fytoestrogénov. Fytoestrogény sú čiste prírodné látky rastlinného pôvodu, ktoré pôsobia podobne ako ženské hormóny estrogén a progesteron, ktoré majú vpliv na vývoj, pevnosť, tvar a objem poprsia. *

• Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.
  • Tento produkt je výživový doplnok.

DecoFemm Beauty Breast obsahuje látky, ktoré majú kladný vplyv na:

• normálny stav pokožky a prsných tkanív (Equisetum arvense)
  • osvieženie tela a normálnu funkciu urogenitálneho systému žien (Angelica sinensis)
  • sexuálne zdravie ženy (Medicago sativa)
  • zvládanie nepríaznivých vplivov menopauzy (Angelica sinensis, Medicago sativa, Phoeniculum vulgare)
  • normálny stav vlasov a nechtov a kontrolu telesnej hmotnosti (Medicago sativa)
  • kontrolu telesnej hmotnosti a pôsobí ako antioxidant (Taraxacum officinale)
  • normálnu funkciu reprodukčného systému (Serenoa repens)
  • popôrodnú starostlivosť, normálnu činnosť svalov, celkový stav organizmu (Trigonella foenum- graecum)
  • normálna činnost kardiovaskulárního systému (Trifolium pratense)
  • priebeh kojenia (Phoeniculum vulgare)

Silné zloženie 9 zložiek a 1440 mg v jednej dennej dávke

Aby Vám produkt priniesol výsledky, ktoré očakávate, musí obsahovať dostatočné množstvo účinných zložek. DecoFemm BeautyBreast obsahuje v jednej dávke 1440 mg zmesi, čo je omnoho viac než väčšina konkurenčných produktov. Mnoho produktov obsahuje len veľmi malé množstvo jednotlivých zložiek, čo nemá očakávaný efekt.

Bezpečný a preverený produkt

V dnešnej dobe sa dá hlavne na internete kúpť mnoho podobných produktov na zväčšenie a spevnenie poprsia. Dajte však veľmi veľký pozor na to, čo kupujete. Väčšina produktov nemá ani potrebné schválenie, sú na trhu nelegálne a môžu obsahovať látky, ktoré sú pre Vaše zdravie veľmi nebezpečné. DecoFemm Beauty Breast je vyrábaný v Českej republike. Je riadne notifikovaný na ÚVZSR a obdržal Certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu!

Zloženie na dennú dávku (4 kapsule):

Praslička roľná (Equisetum arvense)- extrakt 100 mg

Dioscorea villosa- extrakt 80 mg

Červená datelina (Trifolium pratense)- extrakt 40 mg

DRHP- Doporučená referenčná hodnota príjmu

Doporučené dávkovanie: 2 kapsule dvakrát denne, zapiť pohárom vody. Pre maximálne výsledky doporučujeme vybrať 3mesačné balenie.

Certifikát produktcu DecoFemm od ÚVZSR

Referencie od zákazníkov

Som celkom spokojná, produkt mi doporučila kamarátka a po vybraní troj balenia sa moje prsia  spevnili a naplnili.  Po troch mesiacoch sa mi tiež ustálila menstruácia a začiatok je omnoho menej bolestivý. ...  Petra, 38rokov

Začínam teraz tretí mesiac a už si zväčšenie začínajú všímať aj moje kamarátky, určite budem pokračovať ;-)  Iva

Napíšte nám i  vy svoje skúsenosti na info(zavináč)intimnenakupy.sk. Boli vybrané náhodné reference, individuálne výsledky sa môžu líšiť. Záleží na celkovom psychickom a fyzickom stave človeka a jeho metabolizme. * Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

• , zakúpené v INTIMNENAKUPY.sk