Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Big Boy Golden Stimu Gel 50 ml

Garantovaný nákup z ErosStar.sk

Na sklade • 1 variant2,49 €92 % • 572 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,8 €1 neoverená recenziaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €92 % • 187 213 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie

Objem
50 ml

• , zakúpené v AAA erotic

• poskytol ponukaný účinok

v porovnaní s inými produktmi účinok začal posobit za kratšiu dobu a s dlhšou dobou posobenia

Objem
50 ml

Gél na problémy s predčasnou ejakuláciou. Problém, ktorý obťažuje viac ako 60% mužov. Skúste tento gél Golden Delay pre dlho trvajúci imtimní kontakt čiže bez obáv z predčasnej ejakulácie.

Myslite aj na svoju drahú polovičku.

Môže spomaliť ejakulácii až o 30 minút a to sa oplatí. Vďaka kombinácii špeciálne upravených bylinných extraktov sú sexuálne podnety nervových zväzkov v erotogénnych zónach oslabené prírodným spôsobom. Ak použijete tento mierne anestetický gél na najcitlivejšie miesta na penise, uľahčíte si tak kontrolu Vášho orgazmu.

1zákazník odporúča produkt

kúpili sme s priateľom tento gél, a vôbec by som ho neodporúčala, nemá žiadne výsledky ... skúšali sme to s ním viac krát a nikdy nič!!!!

• , zakúpené v AAA erotic

• poskytol ponukaný účinok