Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Aphrodisia V pro ženy 10tbl

Aphrodisia "V" pre ženy Afrodiziakum pre ženy Použitie: Výživový doplnok s jedinečnou patentovanou kombináciou bylín z rôznych končín sveta, ktoré preukázateľne pomáhajú...
Doprava 3 €,Na sklade
Garantovaný nákup z MAGISTER.SK

Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 10 096 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €95 % • 29 110 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €99 % • 3 278 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarčekZdarma98 % • 10 784 recenziíShop roka 2022 - VíťazUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €83 % • 117 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,19 €100 % • 1 847 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €97 % • 937 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1,99 €96 % • 42 252 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €98 % • 477 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 10 103 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,4 €100 % • 123 recenziíĎalšie informácie

Žiadny efekt.

• , zakúpené v Pilulka.sk

Obsahuje arginín. Ten niekomu vadi kvoli aftom. Preco vyrobca nenapise v pribalovom letaku, ze s tym musime brat aj lyzín. Resp. aj obchod Pilulka by mal dat tuto info k vyzivovemu doplnku.

Odporučam

Aphrodisia "V" pre ženy

Afrodiziakum pre ženy

Použitie:

Výživový doplnok s jedinečnou patentovanou kombináciou bylín z rôznych končín sveta, ktoré preukázateľne pomáhajú pri zvyšovaní libida žien, podporujú prekrvenie periférnych ciev najmä v genitálnej oblasti a stimulujú hypotalamus a hypofýzu v mozgu. Týmto zabezpečia pohodu, zvýšenie chuti na sex a zintenzívnenie sexuálnych zážitkov.

• Odporúčané denné dávkovanie: 2x denne 1 kapula po jedle, pri pravidelnom užívaní sa zvyšuje účinok výživového doplnku. Maximálna denná dávka je 2 kapsuly.
  • Upozornenie: Výživový doplnok Aphrodisia „V“ nie je určený pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale.
  • Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplotách od 5-25 °C. Výživový doplnok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Aphrodisa V zloženie:

Obsah výživových prvkov v 1 kapsule (hmotnosť)

Denná dávka 2 kapsuly (hmot.) % ODD 2kps

L-Arginín 125 mg 250 mg (x)

Extrakt z listov Damiány (Turnera aphrodisiaca) 100 mg 200 mg (x)

Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum) 100 mg 200 mg (x)

Extrakt z koreňa Maca (Lepidium mayenii) 13,5 mg 27 mg (x)

ODD: % odporúčanej dennej dávky (X)-nie je určená

• Zloženie: L-Arginín hydrochlorid, extrakt z listov Damiány (Turnera aphrodisiaca), Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum), extrakt z koreňa Maca (Lepidium mayenii),želatína, Protihrudkujúce látky: uhličitan vápenatý, stearan horečnatý.
  • Hmotnosť: 6,4 g (+/- 10%) 10 kapsúl
  • Obsah: 10 kapsúl
  • Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ: Tento produkt je registrovaný ako doplnok stravy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť vyznačená na obale.

3zákazníci neodporúčajú produkt

Žiadny efekt.

Odporučam

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• .
  • , zakúpené v Bohatstvo-prirody.sk

Dobry produkt

Ostala som uvoľnená pri sexe. Pekný pocit naozaj.

Produkt mi pomohol uvoľniť sa pri sexe. :)

• Veľmi skvelý produkt.

Takýchto produktov je na trhu málo, väčšinou sa venujú len pánskym prostriedkom a na ženy sa zabúda. Som rada, že som objavila niečo takéto, sú to bylinky, môžem len a len odporučiť. Super.

• lahko dostupny produkt
    • pre problemi po prechode.

pretoze mam uz vek,
    som po prechode a obnasaju ma mnohe neprijemne navali ale i potiaze spojene z prechodom.
    som spokojna lebo mi zbierni mnohe neprijemnosti spojene s klimakteriom.
    urcite odporucam zenam ktore maju podobne potiaze ako ja

• Mne to veľmi pomohlo
    • Cítila som sa uvoľnená a pripravená

Tieto pirule mi pomohli.