Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Allnature BIO Maca prášek RAW 200 g

Maca v prášku je živinami nabitá superpotravina s bohatým zdrojom unikátnych fytonutrientov, vitamínov, minerálov a veľmi kvalitných rastlinných bielkovín. Vyrába sa z koreňov...
Doprava 2 €,Na sklade
Garantovaný nákup z drug-store.sk

Na sklade • 1 variant2,99 €92 % • 1 348 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,69 €98 % • 37 974 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €96 % • 10 233 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,99 €97 % • 42 449 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1,99 €100 % • 3 recenzieĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2,9 €100 % • 424 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant2 €29 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2 €97 % • 1 590 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,41 €99 % • 2 293 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,59 €95 % • 165 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

Určenie
unisex
Druh produktu
prášky

• , zakúpené v MobilnaLekaren.sk

• Produkt spĺňa svoju funkciu.
  • , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• velmi prijemna sladkasta chut

doteraz som mal len tablety a som nevedel, ze to ma taku sladkastu chut

Ešte som neužívala, neviem posudiť

Určenie
unisex
Druh produktu
prášky

Vyrába sa z koreňov rovnomennej rastliny, ktoré sa podobajú reďkovkovým. Je zaujímavé, že túto plodinu, ktorá rastie vo vysokých nadmorských výškach v Ánd, sa pokúšali pestovať po celom svete, ale nikde nedosahuje rovnakých kvalít ako vo svojej pôvodnej domovine.

Maca má mierne korenistú, ľahko sladkastú chuť. Maca v sušenej forme obsahuje takmer 60% sacharidov, 9% vlákniny a viac ako 10% proteínov. Bielkoviny v mace obsahujú 20 aminokyselín, z ktorých je 7 esenciálnych.

Dávkovanie: 2 - 6 kávových lyžičiek denne. Prášok môžete rozmiešať vo vode, mlieku, ovocnej či zeleninovej šťave, prípadne pridať do akéhokoľvek pokrmu.

Allnature s.r.o.

Hradec Králové, Česko.

Tento prípravok je schválený ako doplnok výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek.

Informácie pod čiarou sú verejne dostupné, všeobecného charakteru a priamo nesúvisia s predávaným produktom.

Maca - história a všeobecné informácie

V alternatívnej medicíne sa Maca používa hlavne v rekonvalescencii, na zvyšovanie plodnosti, na posilnenie imunity, v menopauze, pri klimakterických ťažkostiach, na harmonizovanie, vyrovnávanie hormonálneho systému. Maca sa používa aj ako tzv. adaptogén, čo znamená, že pomáha organizmu bojovať proti stresu, podobne ako v Ázii ženšen, práve preto nazývajú túto rastlinu tiež „Peruánsky ženšen“ alebo „Andský ženšen“.

Maca bola posvätná rastlina Inkov, ktorú používali hlavne ako afrodiziakum a na zvýšenie sily. Nutričná hodnota sušeného koreňa Maca je vysoká. V alternatívnej medicíne sa Maca používa hlavne v rekonvalescencii, na zvyšovanie plodnosti, na posilnenie imunity, v menopauze, pri klimakterických ťažkostiach, na harmonizovanie, vyrovnávanie hormonálneho systému. Maca sa používa aj ako tzv. adaptogén, čo znamená, že pomáha organizmu bojovať proti stresu, podobne ako v Ázii ženšen, práve preto nazývajú túto rastlinu tiež „Peruánsky ženšen“ alebo „Andský ženšen“.

Maca obsahuje aj steroly (napr. sitosterol), taníny, saponíny a alkaloidy (macaridín, lepidilín, lepidilín B). Zaujímavý je obsah aromatických izotiocyanátov. Sú to zlúčeniny, ktoré sa nachádzajú hlavne v hlúbových zeleninách (brokolica, kapusta, karfiol atď.). Medzi zlúčeniny z tejto chemickej skupiny patrí napríklad aj látka s afrodiziakálnymi účinkami, ale tiež látky so zdokumentovanými protirakovinovými účinkami.

V roku 2000 až 2001 na peruánskej univerzite Cayetano Heredia, pod vedením Dr. Gustavo Gonzalesa bola vykonaná štúdia na preverenie tvrdení o účinkoch Maca.

Došli k nasledujúcim záverom:

Pozitívne pôsobí na duševné rozpoloženie

Znižuje pocity úzkosti a strachu

Znižuje stres

Zlepšuje odolnosť voči stresu

Zvyšuje hladinu nadobličkových androgénov (steroidných hormónov)

Zvyšuje sexuálnu túžbu

Zvyšuje počet a pohyblivosť spermií   sws12

• , zakúpené v MobilnaLekaren.sk

• Produkt spĺňa svoju funkciu.
  • , zakúpené v MojaLekáreň.sk

• velmi prijemna sladkasta chut

doteraz som mal len tablety a som nevedel, ze to ma taku sladkastu chut

Ešte som neužívala, neviem posudiť

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v PredajParfumov.sk

Musim sa kriticky vyjadrit k predaju vyrobku VERSACE Versense dámska toaletná voda Miniaturka ( kabelkové balenie ) 5ml, kedze je na nom napisane,ze sa jedna o nepredajnu vzorku. Ma spolocnost nejake zdovodnenie faktu,ze ho predava?

• , zakúpené v Pilulka.sk

Lahka konzumacia

• , zakúpené v Prezdravie.sk

výborný produkt ako doplnenie do jedla, ráno do jogurtu a podobne

• , zakúpené v Prezdravie.sk

• Nemám skúsenosť s týmto výrobkom, chcem ho vyskúšať.

Zatiaľ neviem posúdiť

• , zakúpené v Prezdravie.sk

macu odporucam vsetkym, ktori si potrebuju "dobit baterky"